Prof. L. Mažylis skatino žvelgti giliau ir į praeitį, ir į ateitį

Parašyta: 2023-05-22 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Nuotraukoje (iš dešinės): Prof. europarlamentaras L. Mažylis susitiko su Trakų rajono savivaldybės meru A. Šatevičiumi (viduryje) ir vicemeru J. Kietavičiumi. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Gegužės 17-ąją profesorius Europos Parlamento narys Liudas Mažylis praleido Trakų rajono savivaldybėje. Jis bendravo su gimnazijų moksleiviais, rajono vadovais ir vizitą baigė šiltu, įsimintinu susitikimu Trakų viešojoje bibliotekoje. 

Prof. L. Mažylis viešėjo Lentvario „Versmės“ ir Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijose, susitiko su mokiniais ir mokytojais. Profesorius su jaunąja karta dalijosi savo mintimis ir įžvalgomis apie Vasario 16-osios aplinkybes ir dabarties aktualijas.

Europarlamentaras susitiko su rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi ir vicemeru Jonu Kietavičiumi. Pokalbyje buvo paliestos aktualios temos pasauliui, Europai ir Lietuvai, aptarti vietos savivaldai reikšmingi klausimai.

Vakarop trakiečiai profesorių šiltai sutiko miesto bibliotekoje, kur atidaryta paroda „Vasario 16-osios Akto signatarų autografai profesoriaus Liudo Mažylio kolekcijoje“. Susitikime dalyvavo ir jaunimo atstovai, ir Trakų trečiojo amžiaus universiteto lankytojai.

Dalyvavusieji šiame susitikime galėjo patirti, kokios svarbios istorijos pamokos iš praeities, kaip jos padeda kurti dabartį ir ateitį. Prof. L. Mažylis padėjo į tai pažvelgti giliau.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite