Rugsėjis atsisveikino skambiai ir šventiškai

Parašyta: 2023-10-06 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Trakų folkloro ansamblis „Radasta“ pakvietė į savo 35 metų kūrybinės veiklos jubiliejinį koncertą. Radastiečiams – ir Savivaldybės mero A. Šatevičiaus sveikinimai

Paskutinis rugsėjo savaitgalis dovanojo ne tik saulėtą orą ir nuotaiką, bet įsimintinų, laukiamų renginių.   

Rugsėjo 30 dieną Trakų kultūros ir meno centre nuskambėjo Trakų folkloro ansamblio „Radasta“ 35 metų veiklos jubiliejinis koncertas. Ansamblis savo ištakas sieja su dar sovietmečiu susibūrusiu gėlininkų draugijos folkloro kolektyvu, kuris bėgant metams augo ir stiprėjo. Įgijęs „ Radastos“ vardą kolektyvas jautriai ir kūrybingai gilinosi į Trakų krašto folklorą, tapo savo regiono etnokultūros vizitine kortele. Tam savo jėgas, entuziazmą, fantaziją ir meilę kraštui dalijo vadovės Marytė Morkūnienė ir  Rasa Zakarė. Kartu su „Radasta“ jubiliejiniame vakare koncertavo jungtinės folkloro ansamblių pajėgos iš Vilniaus, Širvintų, Kaišiadorių, Zarasų.

Kūrybingą, nenuilstantį kolektyvą pasveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, linkėjęs jaunatviško polėkio, kūrybos gelmių ir skambių dainų, šiltus žodžius skyrė Seimo nariai Edita Rudelienė, Kęstutis Vilkauskas.

Aukštadvario jomarke rudens gėrybės – lyg iš gausybės rago. Joms nebuvo abejingas ir Savivaldybės meras A. Šatevičius (centre)

Aukštadvaryje rugsėjo 30 diena buvo kupina rudeninio jomarko margumo ir klegesio. Šventė pražydo rudens grožiu turgaus aikštėje ir masino aukštadvariečius bei svečius aplankyti margaspalvius kiemelius, įsigyti tautodailinikų, amatininkų ir ūkininkų rudens gėrybių. Scenoje skambėjo linksmos melodijos, netrūko geros nuotaikos.

Šventės dalyvius sveikino Savivaldybės meras A. Šatevičius, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė. Juolab kad šis jomarkas surengtas ypatinga proga – pažymėjo 275-ąsias metines, kai Aukštadvariui buvo suteikta privilegija rengti turgus ir prekymečius.

Šie renginiai suteikė gerą progą rajono gyventojams bei svečiams pabūti kartu, pasidžiaugti rudens gėrybėmis, spalvomis ir malonia bendryste.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite