Savivaldybėje lankėsi jaunimo politikos formuotojai iš Ukrainos

Parašyta: 2023-11-16 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Pasaulis, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybėje viešėjo ir su jaunimo atstovais diskutavo Ukrainos jaunimo politikos formuotojų ir jaunimo darbuotojų grupė. Irmos Stadalnykaitės nuotr. 

Ketvirtadienį, lapkričio 14 d., Trakų rajono savivaldybėje lankėsi jaunimo politikos formuotojai ir jaunimo darbuotojai iš skirtingų Ukrainos miestų.

Į Trakus atvyko Sofija Bohdanova, jaunimo darbuotoja ir Europos jaunimo ambasadorė, Lilija Shkyra, Ukrainos jaunimo ir sporto ministerijos skyriaus vadovė, Daryna Ivanko, Poltavos regiono jaunimo tarybos projektų skyriaus vedėja, jaunimo visuomeninių organizacijų „ABDV Media Team“ ir „Ukrainian Students League“ narė, Darija Demydenko, jaunimo darbuotoja, jaunimo visuomeninės organizacijos „Ukraine Students League“ teisės skyriaus vedėja.

Lydimi Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus projektų vadovės Gintarės Joteikaitės, Ukrainos jaunimo politikos formuotojai susitiko su Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariais. Susitikimo metu buvo pristatyta Trakų rajono savivaldybės jaunimo politikos programa, diskutuota apie jaunimo politikos galimybes bei iššūkius regione. Atvykę svečiai savo ruožtu pristatė savo šalyje taikomą jaunimo politikos modelį.

Po susitikimo Trakuose jaunimo politikos formuotojai iš Ukrainos lankėsi Lentvario jaunimo centre, kuriame iš arčiau susipažino su vykdomomis darbo su jaunimu formomis Trakų rajone.

Pažintinį svečių iš Ukrainos vizitą Lietuvoje organizavo Jaunimo reikalų agentūra.

Auksė Podrezaitė,
Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite