Savivaldybės vadovai susitiko su seniūnais

Parašyta: 2023-06-09 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Seniūnijos, Trakai |

Susitikimo su Trakų miesto ir rajono seniūnijų vadovais akimirka, 2023 m. birželio 7 d. Centre (iš kairės): Trakų rajono savivaldybės vicemeras Jonas Kietavičius, meras Andrius Šatevičius, vicemerė Jolanta Abucevičienė ir administracijos direktorė Dovilė Daudaitė. Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

Trečiadienį, birželio 7 dieną, kaip ir kiekvieną mėnesį, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, vicemerai Jolanta Abucevičienė ir Jonas Kietavičius, administracijos direktorė Dovilė Daudaitė susitiko su Trakų miesto ir rajono seniūnijų vadovais. Susitikimo metu dėmesys skirtas kiekvienai seniūnijai, aptarti vykdomi projektai ir kiti svarbūs darbai, seniūnams perduoti iš gyventojų gauti paklausimai.

Seniūnijose vyksta įprastiniai vasaros pradžios darbai, tvarkomos ir šienaujamos viešosios erdvės, prižiūrimi gėlynai, želdiniai, kapinės ir kiti objektai, atliekami infrastruktūros gerinimo darbai. Net ir mažesnėse seniūnijose bus įkurtos naujos rekreacinės zonos su treniruokliais, sūpynėmis, vaikų žaidimų aikštelėmis. Jau numatyta, kurie daugiabučių namų kiemai bus tvarkomi šiemet. Pasiūlyta atnaujinti ir įrengti modernius informacinius stendus, kurie būtų ne tik informatyvūs, bet ir puoštų vietovę.

Žinoma, kalbėtasi ir apie kelių būklę, jų priežiūrą ir tvarkymo galimybes – aptartos konkrečios situacijos ir rasti sprendiniai. Seniūnai patikino, kad atliekami visi šiuo metu įmanomi kelių priežiūros darbai.

Seniūnijos ruošiasi būsimiems kultūros renginiams, dabar dėmesio centre – Joninės. Didžiulės Joninių šventės vyks Aukštadvaryje, Grendavėje ir Lentvaryje, Trakuose planuojamas naktinis žygis.

Seniūnams padėkota už iniciatyvumą ir aktyvų bendradarbiavimą su gyventojais, bendruomenėmis ir jų seniūnijose veikiančiomis įmonėmis.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite