Seime – fotomenininko Vytauto Žemaičio darbų paroda

Parašyta: 2019-10-14 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Seimas, Trakai |

Spalio 9 d. LR Seime buvo atidaryta trakiečio fotomenininko, literato Vytauto Žemaičio kūrybos darbų paroda „Skiriu Jums… tylą“. Parodos surengimo iniciatorius – LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys, kuris siekė, kad nuostabūs Vytauto Žemaičio kūrybos darbai pasiektų platesnę auditoriją. Parodos atidaryme dalyvavo ir Vytauto Žemaičio kolegos žurnalistai, fotomenininkai, klasiokai, Seimo Sveikatos reikalų komiteto biuro ir kanceliarijos darbuotojai.
Eksponuojamose fotografijose įamžinti nuostabūs Trakų krašto gamtos vaizdai. Autorius teigia, kad fotografija – tai tylos menas. Tyloje ir ramybėje, kai lieka vienas su fotoaparatu, Vytautas ir užfiksuoja gražiausias akimirkas. Nuotraukose atsispindi metų laikai, dienos ir nakties ritmas, įspūdingi saulėlydžiai, gražios Trakų apylinkės.
Visi besidomintys Vytauto Žemaičio kūryba parodą gali aplankyti LR Seime, Gedimino pr. 53, Vilniuje.

Parodos atidaryme dalyvavo (iš kairės) rašytojas Antanas Žilėnas, LR Seimo Pirmininko pavaduotojo Jono Liesio padėjėjos Daiva Postnovienė ir Vilma Puišienė bei Auksė Petruškevičiūtė, LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys, fotomenininkas Vytautas Žemaitis, trakiečiai Romualdas Tinfavičius ir Vanda Budėnienė, žurnalo „Tautinių bendrijų naujienos“ vyr. redaktorius Jonas Rumšas,
LR Seimo Pirmininko pavaduotojo Jono Liesio padėjėja Rūta Rutkauskaitė

Informaciją spaudai parengė
LR Seimo Pirmininko pavaduotojo Jono Liesio patarėja
Vilma PUIŠIENĖ
Aldonos Mileškienės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite