Sulčių spaudimas namuose: kaip išsirinkti tinkamą sulčiaspaudę?

Parašyta: 2023-10-26 | Kategorija: Namai, Naujienos, Skelbimai, Sveikata, Trakai |

Kokia tinkamiausia kokybiška sulčiaspaudė jūsų namams? Išcentrinės sulčiaspaudės yra labiausiai paplitęs sulčiaspaudės tipas rinkoje ir dažnai yra finansiškai prieinamas pasirinkimas. Šios sulčiaspaudės veikia greitai besisukančiais peiliukais, kad iš vaisių ir daržovių išspaustų sultis, o minkštimas atskiriamas į atskirą indą.

Išcentrines sulčiaspaudes paprastai lengva naudoti ir valyti, todėl jos yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori įtraukti sulčių spaudimą į savo kasdienybę. Tačiau jie turi tam tikrų trūkumų, įskaitant trumpesnį pagamintų sulčių galiojimo laiką. Be to, galingesnės išcentrinės sulčiaspaudės gali būti gana triukšmingos ir turėti mažesnę sulčių išeigą.

Dar vienas sulčiaspaudžių tipas: lėtaeigės sulčiaspaudės arba šalto spaudimo sulčiaspaudės, kurios naudoja lėtesnį, švelnesnį vaisių ir daržovių sulčių išspaudimo procesą. Šiuo metodu sultyse išsaugoma daugiau maistinių medžiagų ir fermentų, todėl gaunamas aukštesnės kokybės produktas. Lėtaeigės sulčiaspaudės taip pat veikia tyliau nei išcentrinės sulčiaspaudės ir gali apdoroti platesnį produktų asortimentą, įskaitant žalumynus ir kviečių žoles. Tačiau jos paprastai yra brangesnės ir sulčių gamyba užtrunka ilgiau.

Citrusinių vaisių sulčiaspaudės yra specialiai sukurtos sultims išgauti iš citrusinių vaisių, tokių kaip apelsinai, citrinos ir greipfrutai. Šios sulčiaspaudės paprastai yra paprastos konstrukcijos, su spaudimo rankena, kuri laiko vaisius ir prispaudžia jį prie sukimosi relės, kad ištrauktų sultis. Nors jie netinka spausti kitų rūšių produktų sultis, jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gaminti citrusinių vaisių sultis. Renkantis sulčiaspaudę, svarbu atsižvelgti į produkcijos rūšis, kurias planuojate spausti, nes kai kurios sulčiaspaudės labiau tinka tam tikriems vaisiams ir daržovėms nei kitos.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis sulčiaspaudę

Vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis sulčiaspaudę, yra sulčių spaudimo paskirtis. Skirtingų tipų sulčiaspaudės geriau tinka skirtingoms produkcijos rūšims. Pavyzdžiui, citrusinių vaisių sulčiaspaudės yra sukurtos specialiai citrusinių vaisių sultims spausti, o išcentrinės sulčiaspaudės tinka daugumos vaisių ir daržovių sultims spausti.  Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra naudojimo ir valymo paprastumas. Kai kurios sulčiaspaudės yra sudėtingesnės, o jų valymas reikalauja daugiau laiko ir pastangų, o kitos siūlo patogesnes funkcijas ir jas lengviau prižiūrėti. Kaina ir ilgaamžiškumas taip pat yra svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis sulčiaspaudę. Nors ir kyla pagunda rinktis pigiausią turimą modelį, investuodami į aukštos kokybės sulčiaspaudę ilgainiui galite sutaupyti pinigų, nes jos bus veiksmingesnės ir tarnaus ilgiau.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite