Susitikimas su LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotoju Tomu Tomilinu Rūdiškėse, Lentvaryje ir Aukštadvaryje

Parašyta: 2019-02-25 | Kategorija: Aukštadvaris, Lentvaris, Naujienos, Rūdiškės, Seimas |

Tomas Tomilinas

Vasario 19 d. Trakų viešojoje bibliotekoje lankėsi LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas kartu su LR socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu. Buvo kalbėta apie SODROS pensijų kėlimą dabar ir ateityje, privataus kaupimo reformą, mokesčių sistemos pertvarkas, „vaiko“ pinigus, derybas dėl algų didinimo, pašalpų ir išmokų ateitį. 

Trakų rajono gyventojai, negalėję atvykti į susitikimą ir išgirsti iš pirmų lūpų apie Vyriausybėje ir Seime priimamus sprendimus, turės dar progų sužinoti apie naujoves, nes susitikimai Trakų rajone tęsiasi.

  • Rūdiškių bibliotekos salėje (Statybininkų g. 23, Rūdiškės) vasario 25 d. 17:30 val. Jūsų lauks Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė bei LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas.
  • Lentvario bibliotekoje (Fabriko g. 2, Lentvaris) vasario 26 d., rytoj, 17 val. 30 min. susitikime dalyvaus LR Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininkas su Virgilijus Poderys su LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotoju Tomu Tomilinu.
  • Aukštadvario žemės ūkio mokyklos skaitykloje (Technikumo g. 1, Aukštadvaris) vasario 27 d., trečiadienį, su gyventojais bendraus Aplinkos viceministras Martynas Norbutas kartu su LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotoju Tomu Tomilinu.

„Trakų žemės“ inf

 

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite