Svarbi informacija Trakų rajono savivaldybės gyventojams: bus ženklinami mišrių komunalinių, pakuočių ir stiklo atliekų konteineriai

Parašyta: 2023-07-05 | Kategorija: Naujienos, Trakai, Ūkis |

UAB „Ecoservice“ informuoja, jog buvo pasirašyta komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo ir jų vežimo paslaugų teikimo sutartis. Per 3 sutarties pasiruošimo mėnesius Trakų rajono savivaldybėje bus suženklinti visi mišrių komunalinių, pakuočių ir stiklo atliekoms rinkti skirti konteineriai. Konteinerių ženklinimą vykdys bendrovė UAB „Ecoservice“.

Prašome gyventojų pakuočių ir stiklo atliekų konteinerių aptarnavimo dieną, laikotarpiu nuo birželio 24 d. iki rugsėjo 27 d., pakuočių surinkimo konteinerius išstumti (nepriklausomai nuo to, ar konteineriai pilni, ar tušti) už teritorijos ribų ir išstumtus laikyti nuo 7 iki 22 val., kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteinerius. Konteinerių ženklinimas bus vykdomas tą pačią dieną kaip ir pakuočių ir stiklo atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu, todėl gyventojų prašoma neskubėti ir neįtraukti savo konteinerių į vidų, net kai šie bus ištuštinti. Prašome gyventojų konteinerius laikyti išstumtus pakuočių ir stiklo atliekų konteinerių aptarnavimo dienomis tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai ir ant konteinerio šono užrašyti ženklinimo numeriai. Nesuženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami.

Pakuočių atliekų surinkimo grafikai nurodyti Trakų rajono savivaldybės interneto svetainėje ir paslaugos teikėjo interneto svetainėje: www.ecoservice.lt. Juos taip pat galite sužinote paskambinę nemokamu telefono numeriu +370 800 53 533.

UAB „Ecoservice“ informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite