Tinkų pasirinkimo įvairovė: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Parašyta: 2022-06-28 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Tinkas yra mineralinė sienų danga, apsauganti jas nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Be to, tai yra dažų, kitų funkcinių ir dekoratyvinių paviršiaus sluoksnių pagrindas.

Tinkas Baumit e parduotuvėje skirtas užtikrinti ilgalaikę mūro apsaugą ir maksimalų paviršiaus lygumą. Platus asortimentas, įskaitant lengvai naudojamas, orui pralaidžias tinko sistemas, puikiai tinkančias naujos statybos ir renovacijos poreikiams turėtų patraukti jūsų akis, jei norite kokybės savo namams.

Kaip išsirinkti tinkamiausią tinką savo namams?

Dėl išorinių sąlygų įtakos ir klimato ypatumų būtina pasirinkti Lietuvos klimatui tinkamą tinką, kad jis tarnautų kuo ilgiau. Pagal EN 1602 standartą svarbiausia atkreipti dėmesį į tai ar tinkamas vandens įgeriamumas, vandens garų laidumas, savaiminis išsivalymas.

Renkantis tinką, reikia atsižvelgti į naudojamą šiltinimo tipą (vata ar polistirenas), pastato paskirtį, vietą ir, žinoma, kaip turi atrodyti išorinės namo sienos. Pavyzdžiui, jei lauko sienos apšiltintos mineraline vata, akrilinio tinko (ar kito akrilo dervos pagrindo tinko) tinkuoti negalima. Akrilinis gipsas neleidžia iš niekur išgaruoti vandens garams, kai per mineralinę vatą pasiekia gipsą. Dėl susidariusio kondensato tinkas gali nulupti.

Mineralinis tinkas, kas tai?

Pats universaliausias „Baumit“ sprendimas yra įprasta tinko sistema. Tai paprasta ir ekonomiška naudoti vėdinimo sistema. Tinka visų tipų neapšiltintoms sienoms. Izoliacinis tinkas Baumit suteikia dar daugiau privalumų: puikiai sujungia specifines tinko ir šilumos izoliacijos savybes. Taip lengviau susikurti patogų mikroklimatą. Taip pat buvo sukurtas specialus tinkas pastato pagrindo plotui. Jie užtikrina pamatų – vienos iš labiausiai pažeidžiamų pastato dalių – sandarumą nuo drėgmės.

Fasadas ne tik puošia namus, bet ir atlieka apsauginę funkciją

Pastato fasadą nuolat veikia įvairūs aplinkos reiškiniai, kurie per daugelį metų jame paliko pėdsaką. Todėl efektyviai namą gali apsaugoti tik tvirta išorė. Tačiau didelė dalis namų savininkų nerimauja, kad įtrūkimų ir kitų pažeidimų pašalinimas gali pareikalauti daug pastangų, todėl vengia remonto. Puikiai suprasdama šį rūpestį, „Baumit“ komanda sukūrė sprendimą: paprastai, greitai ir patogiai pašalino didelius ir mažus įtrūkimus bei atkuria pirminę fasado išvaizdą.

Taip pat galite naudoti specialius „Baumit“ gaminius remontuodami betoną, kad apsaugotumėte pastatus. Sutvirtina paviršių ir suteikia stiprią apsaugą grindims, gelžbetoninėms sienoms, balkonams, lodžijoms ir kitoms panašioms konstrukcijoms.

Rinkitės kokybiškas statybines medžiagas, kad namas ir jo fasadas ilgai išliktų kaip nauji, kadangi niekas nenori mokėti papildomai už namų remontą.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite