Trakai ir Gižyckas: bendradarbiavimas tęsiasi

Parašyta: 2023-09-22 | Kategorija: Naujienos, Pasaulis, Politika, Savivaldybė, Trakai |

Gižycko valsčiaus Kożuchy Wielkie bendruomenės namų atidarymo akimirka. Juostą perkerpa(iš kairės) Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas R. Zviagin, Gižycko valsčiaus meras M. Jasudovicz, Gižycko valsčiaus bei vietos bendruomenės atstovai

Lenkijoje, Gižycke, aptarti tolimesnio tarptautinio bendradarbiavimo su Trakų rajono savivaldybe planai.  

Su Gižycku Trakus sieja ilgamečio tarptautinio bendradarbiavimo ryšiai ir sėkminga bendra projektinė veikla. Šia proga įvyko vizitas pas ilgamečius partnerius, kur buvo pristatomas naujas įgyvendintas projektas –  Kożuchy Wielkie kaimo ir Wronki miesto bendruomenės namai. Šis   projektas buvo realizuotas europinio bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis, kurioje dalyvauja ir Gižyckas, ir Trakai.

Kożuchy Wielkie bendruomenės namų atidaryme dalyvavo Gižycko valsčiaus meras Marek Jasudowicz, kiti valsčiaus darbuotojai bei vietos bendruomenės atstovai, Trakams atstovavo Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romuald Zviagin.

R. Zviagin apsilankė ir Gižycko miesto savivaldybėje.

Palaikant artimą partnerystę su Gižycku, yra įgyvendintas ne vienas kultūros, švietimo ir turizmo projektas ir Gižycke, ir Trakuose. Trakuose buvo rekonstruota meno mokykla, Trakų kultūros rūmų salė, įrengta nauja laisvalaikio erdvė Trakuose – Vytauto Didžiojo krantas, Lukos (Benardinų) ežero pėsčiųjų  takas. Šiuos projektus lydėjo daug minkštųjų veiklų – kultūros paveldui, sportui, turizmui, amatams skirtų  kūrybinių stovyklų, viešnagių ir susitikimų.

Bendra projektinė veikla tęsiama,  tad vizito metu aptarti nauji jos etapai.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite