Trakų grožį pasauliui parodys ir … šunų pasivaikščiojimai

Parašyta: 2016-04-05 | Kategorija: Gyvūnai, Naujienos, Renginiai, Trakai |
GSMD_2Balandžio 23 dieną  Šveicarų zevenhundų mylėtojų klubas kartu su Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centru organizuoja pasaulinį pasivaikščiojimą su Berno zenenhundais. Šis pasivaikščiojimas vyksta skirtingose šalyse visame pasaulyje tą pačią dieną. Jo metu siekiama populiarinti meilę šunims, parodyti, kad reikia spręsti beglobių gyvūnų problemą, skatinti augintinio ir šeimininko bendravimą bei tarpusavio supratimą.

Siekdami į tai atkreipti dėmesį, šveicarų zenenhundų augintojai organizuoja pasaulinį zenenhundų pasivaikščiojimą. Lietuvoje pasivaikščiojimas rengiamas Vilniaus, Kauno ir Šiaulių regionuose. Šiemet Vilniaus regiono pasivaikščiojimui pasirinkti  Trakai, kad galėtume parodyti pasauliui, kokį kultūrinį paveldą mes turime.

Visose šalyse pasivaikščiojimo metu daromos nuotraukos, kurios vėliau platinamos internete, taip galime parodyti, kokia graži mūsų šalis. 2014 metais  Vilniaus regiono pasivaikščiojimą organizavome Gedimino prospekte, 2015 metais  – Kernavės kultūriniame rezervate, jie sulaukė nemažai žiniasklaidos dėmesio.

PROGRAMA

11.00–11.30 – renkamės Birutės g. 44,  prie Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro

11.30–12.30 – eisena palei ežerą link pilies

12.30–12.45 – dresūros pasirodymas

12.45–13.00 – saugaus elgsenos su šunimis pamokėlė

13.00–13.15 – konkursai

13.15–14.00 – zenenhundų savininkų ir besidominčių žmonių bendravimas, pasišnekėjimas aktualiomis temomis, konsultacijos šunų auginimo ir priežiūros klausimais.

Bendra nuotrauka, kuri vėliau pateks į bendrą pasaulinio pasivaikščiojimo filmuką, kurį kasmet kuria šios idėjos autoriai iš JAV.
 

Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro informacija

www.trakai.lt

Spausdinti

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite