Trakų kultūros rūmai kviečia į renginių ciklą ETNO TRAKAI 2021

Parašyta: 2021-06-18 | Kategorija: Aukštadvaris, Grendavė, Naujienos, Renginiai, Tiltai, Trakai |

Birželio 22–25 d. Trakuose, Tiltuose, Aukštadvaryje ir Grendavėje vyks renginių ciklas ETNO TRAKAI 2021, kuris savo renginiais apjungs tradicines Joninių šventes, dovanos nemokamus koncertus bei kvies į tautodailės ir amatų mugę bei naktinį Joninių žygį.

 

ETNO TRAKAI 2021 renginiai rajone

Renginių ciklą birželio 22 d. 18:00 val. kviečiame atidaryti Tiltų bendruomenės namuose, kuriuose vyks „Liaudiška vakaronė“, o tradicines Joninių šventes nuotaikingai kartu su šokiais ir muzika kviečiame švęsti birželio 23 d. 19:00 val. Grendavės paplūdimyje ir birželio 25 d. 19:00 val. Aukštadvario miestelio centrinėje aikštėje.

 

Naktinis Joninių žygis Trakuose

Trumpiausią – Joninių naktį kviečiame praleisti nuotaikingame ir bei įspūdžių pilname naktiniame Joninių žygyje po Trakus. Į naktinį Joninių žygį po Trakų miestą kviečiame visus – tiek miesto gyventojus, tiek svečius. Žygeivių laukia nuotaikinga bei interaktyvi 7 kilometrų trasa po gražiausias Trakų vietas.

 

Žygio pradžios laikas:

22:15 val. – registracija (greta Trakų autobusų stoties esančioje turgaus teritorijoje)

23:00 val. – žygio pradžia (šalia Trakų autobusų stoties (Vytauto g. 90, Trakai))

Preliminari žygio trukmė – apie 2–3 val. Vandeniu ar užkandžiais energijai palaikyti kiekvienas dalyvis turi pasirūpinti individualiai. Registruotis kviečiame el. p. registracija@trakurumai.lt. Dalyvių skaičius ribotas.

Visi užsiregistravusieji sutinka su renginio saugumo nuostatais. Kiekvienas yra atsakingas už savo ir savo mažamečių vaikų sveikatą, materialųjį turtą.

 

Amatų, tautodailės ir kulinarinio paveldo mugė bei koncertas po atviru dangumi

Birželio 23–24 d. Trakų kultūros rūmų aikštėje šurmuliuos nuotaikinga mugė, kurioje galėsite įsigyti tautodailės ir amatų prekių, prieskonių bei įvairių gardumynų. Birželio 24 d. mugės metu nuo 12:00 iki 18:00 val. lankytojus džiugins meno mėgėjų kolektyvų bei svečių iš Lenkijos pasirodymai lauko scenoje, o koncertą 17:00 val. vainikuos charizmatiškosios grupės „Black Biceps“ pasirodymas.

Daugiau informacijos: www.trakurumai.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite