Trakų kultūros rūmuose vyksta dailės terapijos užsiėmimai

Parašyta: 2023-09-22 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Dailės terapija. Asociatyvi nuotr.

Nuo rugsėjo 11 d. Trakų kultūros rūmuose prasidėjo grupiniai ir individualūs dailės terapijos susitikimai. Viena iš dailės terapijos profesijos pradininkių Lietuvoje, Aušra Šūmakarienė teigia, kad dailės terapija – viena iš meno terapijos krypčių, apimanti dailės ir psichologijos, psichoterapijos žinias. Tai būdas reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant  ar naudojant kitas meninės raiškos priemones su tikslu atrasti sveikesnį, priimtinesnį žmogui gyvenimo būdą.

Dailės terapijos procesui vadovauja dailės terapijos specialistas padedantis žmogui įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas.

Dailės terapijos užsiėmimai nėra skirti norintiems išmokti piešti, sukurti estetišką meno kūrinį. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris pagal poreikius gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis.

Trakų kultūros rūmuose terapijas ves Kamilė Šilinienė – dviejų vaikų mama, sveikatos mokslų magistrė, dailės terapeutė, kineziterapeutė. Taip pat baigusi podiplomines studijas LSMU Neuromokslų institute apie įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindus. Kaip teigia terapeutė, visos įgytos žinios bei praktikos, padėjo suformuoti gilesnį, mokslu ir pajautimu, grįstą požiūrį į žmogų.

Vyks dailės terapijos užsiėmimų ciklas apie mamystę, moterystę ir dukrystę

Vietų skaičius ribotas (uždara grupė iki 6 moterų). Kviečiame susiburti ir pagvildenti vienus iš svarbiausių gyvenimo vaidmenų. Ar tapusi mama vis dar randu savyje moterį? Kaip pasikeitė požiūris į savo mamą, kai pati susilaukiau vaikų? Koks santykis lydi kasdienybėje, kai reikia suderinti visus savo „aš“?

Laikas:🔶 rugsėjo 28 d. 18 val.🔶 rugsėjo 25 d. 18 val.

Atviros dailės terapijos sesijos

Jokios temos. Jokio ciklo. Užsiėmimo eigą padiktuoja žmonės, kurie tą dieną susirenka. Bus netikėta ir įdomu! 🙂 Grupė atvira, bet vietų skaičius ribotas, todėl reikalinga registracija.

Laikas:🔶 rugsėjo 22 d. 16 val.,🔶 rugsėjo 26 d. 16 val.🔶 rugsėjo 29 d. 16 val.

Patyriminiai užsiėmimai nuostabiu nėštumo-laukimo periodu

Nėštumas. Kaip jaučiatės, kad Jūsų pilvelyje gyvena žmogus? Ar tai pirmasis nėštumas, o gal laukiatės ne pirmą kartą? Kokie fiziniai ir psichiniai potyriai lydi Jus kasdienybėje?

Gimdymas. Kokios baimės, lūkesčiai ir jausmai iškyla galvojant apie gimdymą? Ar įmanoma tam pasiruošti? Ką Jums reiškia gimdymas ir naujo žmogaus paleidimas į pasaulį?

Motinystė. Ar tai mano pirmoji patirtis ar jau esu mama ir laukiu dar vieno žmogaus atėjimo? Kokie jausmai ir mintys lydi galvojant apie buvimą mama? Ar man pavyks? Ar susitvarkysiu? Kaip galiu mylėti dar vieną vaiką taip pat? Ar užteks meilės? Ar būsiu gera mama?

Vietų skaičius ribotas (uždara grupė iki 6 moterų).

Laikas:🔶 rugsėjo 27 d. 18 val.

 

Pirmasis (grupinis) vienas užsiėmimas nemokamas.

Užsiėmimų trukmė: 2 val.

Vieta: Trakų kultūros rūmai. Vytauto g. 69, Trakai

Registracija į užsiėmimus: monoterapija@gmail.com arba telefonu +37060326169

Trakų kultūros rūmų informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite