Trakų rajono jaunimas dalyvavo savanorių rengimo mokymuose „Nuspalvinkim gyvenimą kartu“

Parašyta: 2023-11-13 | Kategorija: Jaunimas, Naujienos, pagalba, Projektai, Renginiai, Trakai |

Septintus metus iš eilės Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras įgyvendino jaunimo projektą „Nuspalvinkim gyvenimą kartu 2023“, finansuojamą Trakų rajono savivaldybės. Projekto metu Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre vyko savanorių rengimo mokymai, kurių tikslas suburti 14-29 metų jaunuolius, kurie suinteresuoti dalyvauti savanoriškoje veikloje ir juos apmokyti savanoriškai veiklai.

Spalio 30-31 d. vyko savanorių rengimo mokymai, kurie organizuojami neformalaus ugdymo ir patirtinio mokymosi principais, siekiant, kad jaunuoliai geriau pažintų ir realizuotų save pateiktose situacijose. Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su savanorystės aspektais, įgijo žinių apie savanorystės galimybes Trakų rajone, sustiprino darbo komandoje įgūdžius.

Iš viso buvo apmokyta 12 jaunuolių – savanorių, kurie pasiruošę savanoriauti Paramos šeimai ir vaikams centro veiklose: vaikų dienos centro užimtumo veiklose, vaikų vasaros stovyklose, gerumą skatinančiose socialinės paramos akcijose, šventėse ir kitose svarbiuose socialinės pagalbos iniciatyvose.

Jaunuoliai mokymus vertino ypač teigiamai ir pozityviai, dalyviai laisvai reiškė savo mintis, buvo susidomėję eiga bei mokymų turiniu, noriai uždavinėjo klausimus, aktyviai dalyvavo atliekant užduotis. Projekto dalyviai džiaugėsi ir dalinosi įgytomis žiniomis, teigė supratę savanoriškos veiklos svarbą bendruomenėje, mokymų metu dar labiau sustiprino savo norą ir gebėjimą savanoriauti.

 

Renalda Banuškevičienė,

Projekto „Nuspalvinkim gyvenimą kartu 2023“ vadovė

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite