Trakų rajono pedagogams – dalinės kompensacijos už važiavimą į darbą

Parašyta: 2023-10-05 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Asociatyvi pexels.com nuotr.

Jau nuo šio mėnesio Trakų rajono savivaldybės švietimo įstaigų pedagoginiai darbuotojai gaus pinigines kompensacijas kelionės į darbą išlaidoms iš dalies padengti. Sprendimas kompensuoti šias išlaidas priimtas rugsėjo 28 dieną vykusiame Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdyje.

„Jau kompensuojame kelionės išlaidas medikams, nuo šiol – ir pedagogams. Suprantame, kad pedagogų atlyginimai nėra dideli, tad šis kompensavimas yra vienas iš būdų ne tik motyvuoti iš toliau į darbą atvykstančius rajono pedagogus, pritraukti ne mūsų rajone gyvenančius kompetentingus specialistus atvykti dirbti į mūsų švietimo įstaigas“ , – sako savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Tarybos sprendimu važiavimo išlaidų kompensaciją gali gauti pedagoginiai darbuotojai, kurių gyvenamoji vieta yra nuotolusi ne mažiau kaip 10 kilometrų nuo švietimo įstaigos. Kompensuojamos gali būti išlaidos už įsigytus važiavimo bilietus viešuoju transportu ir išlaidas, patiriamas važiuojant nuosavu transportu. Lėšos pedagoginiams darbuotojams važiavimo išlaidoms kompensuoti skiriamos iš Savivaldybės biudžeto.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite