Trakų rajono savivaldybėje posėdžiavo jaunimas

Parašyta: 2024-05-24 | Kategorija: Jaunimas, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Mokymuose dalyvavo mokinių tarybų atstovai, atvykę iš skirtingų rajono kampelių. Susirinkusius moksleivius sveikino vicemeras Jonas Kietavičius (kairėje, stovi). Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Gegužės 20 dieną Trakų rajono savivaldybės administracija kvietė Trakų rajono švietimo ir ugdymo įstaigų mokinių tarybų atstovus dalyvauti tęstiniuose mokymuose „Moksleivių savivaldų stiprinimas“.

Mokymuose dalyvavo mokinių tarybų atstovai, atvykę iš skirtingų rajono kampelių. Susirinkusius moksleivius sveikino vicemeras Jonas Kietavičius.

Mokymų metu buvo siekiama stiprinti Trakų rajono savivaldybės mokinių tarybas, sukurti jaunimo tarpusavio bendradarbiavimo galimybes ir ryšį su jaunimo politikos veikėjais rajone. Taip pat buvo pristatoma Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos veikla.

Mokymai buvo tęstinė š. m. kovo 5 d. organizuotos Trakų rajono jaunimo organizacijų konferencijos „Jaunimo į(si)traukimas: iššūkiai ir galimybės“ dalis. Mokymus vedė ilgametę patirtį jaunimo politikos srityje turintis lektorius, tyrėjas Marius Ulozas.

Auksė Podrezaitė

Trakų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite