Trakų rajono savivaldybės valdančiojoje daugumoje dirbančių partnerių pareiškimas

Parašyta: 2015-03-06 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lenkų rinkimų akcija, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Politika, Rūdiškės, Savivaldybė, Seimas, Senieji Trakai, Seniūnijos, Tiltai, Trakai |

Mes, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio nariai, nepriklausomai nuo tautybės ir religinių įsitikinimų, siekdami įgyvendinti rinkėjų valią ir lūkesčius, nuo 2014 metų rugpjūčio mėnesio dirbome valdančiojoje daugumoje ir vadovavomės lygiateisės visų partijų partnerystės, pagarbos partnerių vertybėms ir programinėms nuostatoms, atvirumo dalijantis informacija, bendradarbiavimo su bendruomenėmis ir rajono gyventojais principais.

Per šį trumpą laikotarpį pateikėme nemažai siūlymų švietimo, sveikatos, socialinės, rajono infrastruktūros plėtros bei kitose srityse ir sugebėjome sėkmingai užbaigti didelius projektus, kurie rajono gyventojų buvo laukiami, bei pradėti naujus.

Nuoširdžiai dėkojame Jums, mieli Trakų rajono gyventojai, patikėjusiems savo balsus valdančiojoje daugumoje dirbusioms partijoms ir asmenims, kurie ir toliau leidžia dirbti kartu ir spręsti rajono gyventojams svarbius klausimus bei užtikrinti stabilumą, darbų tęstinumą ir dirbančiųjų saugumą. Mes ir toliau vadovausimės teisingumo, skaidrumo, lygiateisiškumo, švarios politikos, viešumo ir atsakomybės už priimtus sprendimus principais.

Kviečiame Jus kovo 15-ąją balsuoti už dabartinę merę Editą Rudelienę, kaip savivaldybės ir valdančiosios koalicijos stabilumo garantą.

201503050819

 

 

 

 

 

 

 

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 246

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite