Trakų taurė – trakiečiams, vilniečiams ir tauragiškiams

Parašyta: 2022-06-23 | Kategorija: Renginiai, Sportas, Trakai |

Treneris Vidmantas Zagurskas kartu su jaunaisiais Trakų futbolininkais – turnyro „Trakų taurė“ nugalėtojais

Užpraėjusį savaitgalį Trakuose vyko tarptautinis tradicinis 29-asis vaikų futbolo turnyras „Trakų taurė“. Tai pats ilgiausiai Pabaltyje vykdomas sportinis renginys. Kitais metais bus organizuojamas jubiliejinis 30-asis turnyras „Trakų taurė“.

Keturiose amžiaus grupėse varžėsi 32 vaikų futbolo komandos iš Lietuvos ir Latvijos. Pačių mažiausių grupėje (gim. 2013–2014 m.) dalyvavo 9 komandos ir visos demonstravo gan neblogą žaidimą, tačiau geriausiai sekėsi mūsų miesto jauniesiems futbolininkams. Trakiškiai, įveikę visus varžovus, tapo šio turnyro nugalėtojais. Geriausiu žaidėju šioje amžiaus grupėje buvo pripažintas Damyras Ivanovas (Trakai). Truputį vyresnių (2012–2013  m.) amžiaus grupėje dalyvavo 6 komandos. Visoms sužaidus tarpusavyje tapo aišku, kad pirmą vietą turnyre iškovojo komanda iš Vilniaus FK „Žaibas“, trakiškiai tenkinosi sidabro medaliais, o komanda iš Latvijos miesto „Valka“ liko treti.

2010–2011 m. gim. grupėje dalyvavo 9 komandos, jos buvo suskirstytos į pogrupius. Po rungtynių pogrupiuose tapo aišku, kad dėl medalių kovos Trakų kūno kultūros ir sporto centras (KKSC), FK „Rabona“ parodė gražų ir rezultatyvų žaidimą, savo puikiu žaidimu pradžiugino gausius žiūrovus ir pelnytai tapo šio amžiaus grupės Trakų taurės turnyro nugalėtojais. Absoliučiai geriausiu žaidėju buvo pripažintas Gabrielis Ramaneckas (Trakai).

Trakų septyniolikmečių komanda – turnyro „Trakų taurė“ bronzos medalių laimėtojai. Antroje eilėje pirmas iš dešinės – treneris Vidmantas Zagurskas

Patys vyriausieji (gim. 2004–2005 m.) žaidė Anupriškėse. Puikioje Jūratės ir Giedriaus Guntorių sodyboje, natūralios žolės aikštėje, vyko visos varžybos tarp 8 labai pajėgių komandų, kurios iš tikro demonstravo brandų, vyrišką žaidimą. Sužaidus visas rungtynes tapo aišku, kad pirmą vietą turnyre iškovojo Tauragės komanda, antri liko vilniečiai, o mūsų Trakų KKSC vyrukai tenkinosi bronzos medaliais. Trakiškis Modestas Graliauskas buvo pripažintas geriausiu turnyro žaidėju.

Komandos čempionės ir prizininkės: taip pat geriausi žaidėjai buvo apdovanoti Trakų rajono savivaldybės, įmonių PHILIPS, Medinaičiai, HUMMEL įsteigtais prizais ir medaliais. Nuoširdžiai dėkojame šių turnyrų rėmėjams ir pagalbininkams: Trakų rajono savivaldybei, Trakų seniūnijai, Trakų KKSC – už paramą ir pagalbą organizuojant šias gražias ir įdomias vaikų futbolo varžybas.

Vidmantas ZAGURSKAS,

varžybų „Trakų taurė“

organizatorius, Trakų KKSC futbolininkų treneris


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite