Trakuose atidaryta grožio klinika „Trakų estetikos centras“

Parašyta: 2022-09-16 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Iš kairės – restoranų tinklo „Senoji kibininė“ vyr. finansininkė Irena Radzevičienė ir savininkė Zinaida Juškienė, klinikos „Trakų estetikos centras“ vadovė Rūta Čilinskienė, gydytojas, dermatovenerologas chirurgas, kontūrinės plastikos specialistas Vladislav Michailov iš Ukrainos

Rugsėjo 9 d., penktadienį, Trakuose, Bernardinų g. 2C, duris atvėrė klinika „Trakų estetikos centras“ (vadovė – Rūta Čilinskienė), siūlanti platų paslaugų spektrą norintiems būti ne tik sveikiems, bet ir gražiems.

 

Estetinė medicina – labai populiari ir kasdien tobulėjanti medicinos šaka. Šiandien žmonių gyvenimo trukmė yra ilgesnė, tad jie nori būti ne tik būti sveiki, bet ir gražiai atrodyti. Patraukli išvaizda suteikia žmonėms pasitikėjimo savimi jausmą, o tai kartu prisideda prie bendros žmonių gerovės kūrimo. Atliepdama į besikeičiančią visuomenę ir naujus iššūkius, atidaryta nauja klinika „Trakų estetikos centras“, kuri siūlo gausų paslaugų pasirinkimą, kad padėtų pristabdyti senėjimo procesus. Kasdien klinikoje teikiamos šios paslaugos ir konsultacijos: gydytojo dermatovenerologo, gydytojo-kosmetologo, medicinos daktaro, papildomos ir alternatyviosios medicinos specialisto, kosmetologo. Taip pat atliekama aparatinė odos diagnostika ir gydymas, lazerinė dermatologija, estetinė kosmetologija, PRP, botulino terapija, mezo siūlai, užpildai, cheminis šveitimas / aparatinė kosmetologija, RF, IPL, HIFU. Čia kiekvienas atėjęs gaus profesionalią konsultaciją ir bus pasiūlyti tik jam tinkantys problemos sprendimo būdai. Klinika „Trakų estetikos centras“ naudoja tik aukščiausios kokybės preparatus, sukurtus Šveicarijoje ir Italijoje, o jos personalas nuolat kelia kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

Atidarymo vakaras

 

Praeitą savaitę Trakus drebino ne tik miesto 700 gimtadieniui skirti renginiai bei tarptautinis menų festivalis TRANS/MISIJOS. Rugsėjo 9-osios vakarą įvyko klinikos „Trakų estetikos centras“ atidarymas, į kurį susirinko nemažai svečių: LR Seimo narys Eugenijus Jovaiša, VšĮ Trakų švietimo centras direktorė Nijolė Lisevičienė, Trakų rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistė Sigita Nemeikaitė, Trakų viešosios bibliotekos direktorė Danguolė Banevičienė, restoranų tinklo „Senoji kibininė“ savininkė Zinaida Juškienė su vyr. finansininke Irena Radzevičiene ir kt.

Renginio vedėja Gabija Baranauskaitė (pirma iš kairės) ir klinikos „Trakų estetikos centras“ specialistų komanda: (iš kairės) Jana Kudriašečka, vadovė Rūta Čilinskienė, Jana Radevič, Vladislav Michailov, Malgožata Baniukevič, Zina Runkevičiūtė, Giedrė Petrauskienė

Iš pradžių susirinkusiesiems skambėjo smuikininkės Paulinos Daubšytės atliekama muzika. Po to visi susipažino su centre dirbančiu gydytoju, dermatovenerologu, chirurgu, kontūrinės plastikos specialistu, tarptautinių mokymų centro injekcinių ir chirurginių metodikų, kontūrinės plastikos dėstytoju Vladislavu Michailovu iš Ukrainos. Direktorės pavaduotoja ir lektorė, intervencinių metodikų ir procedūrų guru Jana Radevič trumpai pristatė paslaugas, kurios atliekamos klinikoje ir novatoriškus aparatus, o kosmetologė Malgožata Baniukevič (beje, dabar ji – ir I kurso medicinos studentė) papasakojo, kaip svarbu puoselėti odą, kad ji būtų sveika. 20 metų grožio srityje dirbanti Zina Runkevičiūtė, turinti masažuotos, kosmetikės bei slaugės išsilavinimą, daug metų praleidusi JAV ir Kanadoje, dabar savo patirtimi dalinsis su trakiečiais ir miesto svečiais, užsuksiančiais į kliniką.

Šiais laikais dauguma moterų yra aktyvios, verslios, visur skubančios, tad ilgai sukiotis prie veidrodžio ne visada būna laiko. Čia klinikoje į pagalbą joms ateina ir permanentinio makiažo specialistė Alicija Orlovska, dirbanti grožio industrijoje nuo 2011 m. ir nuolat tobulinasi įvairiuose mokymuose, o manikiūrą ir pedikiūrą su ilgalaikiu gėliniu lakavimu atliks Jana Kudriašecka. Visus klientus atėjusius į kliniką pasitiks ir patars administratorė Giedrė Petrauskienė.

Į klinikos atidarymą susirinko nemažai svečių, tarp kurių ir LR Seimo narys Eugenijus Jovaiša (trečioje eilėje pirmas iš kairės). Pirmame plane -– Arvydas Čilinskas

Pabaigoje žodis buvo suteiktas klinikos vadovei ir savininkei Rūtai Čilinskienei. Primename, kad ji grožio pasaulyje jau dirba ne vieną dešimtmetį. 1999 m. ji kartu su vyru Arvydu įkūrė grožio namus „Ti Amo“ Trakuose, Vilniuje ir Kaune. 2013 m. ji tapo VšĮ Sveikatos ir grožio akademijos įkūrėja ir bendrasavininke, 2020 m. – Lietuvos nacionalinės dermatokosmetologų ir estetinės mezoterapijos specialistų asociacijos prezidente. Ir tai tik keletas detalių iš jos biografijos grožio srityje. Kreipdamasi į susirinkusiuosius, kurie atvyko į atidarymą, ji papasakojo  apie klinikos atsiradimo kelią: „Klinikų Lietuvoje yra nemažai, kuriuose dirba geri specialistai. To link ėjome 20 metų. Mes norime padėti savo klientams, kad jie išmoktų atpažinti ligą, kad gydytojai neturėtų darbo, kad mūsų pacientai mokėtų suprasti save. Labai noriu, kad Trakuose būtų ir aromaterapija kaip metodas sustabdyti laiką, pažinti emociją ir visą negatyvą paleisti iš savęs, kad būtume laimingi“. Taip pat Rūta Čilinskienė padėkojo šeimai, o ypač vyrui Arvydui už palaikymą šiame kelyje.

VšĮ Trakų švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė (kairėje) ir Trakų rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistė Sigita Nemeikaitė

Po visų sveikinimo žodžių ir pristatymų vėl savo muzika susirinkusiuosius džiugino smuikininkė Paulina Daubšytė. Atvykę svečiai taip pat bendravo prie vaišių stalo, kuris Trakuose būtų neįsivaizduojamas be gardžiųjų „Senosios kibininės“ kibinų.

Jolanta ZAKAREVIČIŪTĖ

Autorės nuotr.

Kontaktai:

Bernardinų g. 2C, Trakai

www.trakuestetikoscentras.lt

El. p. klinika@trakuestetikoscentras.lt

Tel. +370 699 64 399

FB  Trakų estetikos centras – klinika

Darbo laikas: I–V 10:00–18:00 val., VI 10:00–15:00 val.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite