Trakus apguls 742 irkluotojai iš 59 šalių

Parašyta: 2017-08-01 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Rugpjūčio 2–6 dienomis Trakuose vyksiantis 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionatas į Lietuvos senąją sostinę pritrauks net 742 irkluotojus iš 59 valstybių. Kartu su treneriais ir oficialiais asmeninis dalyvių skaičius sieks 1200.

„Džiaugiamės, kad Trakai vėl tapo pasaulio irklavimo sostine.Tai garbė ir įsipareigojimas pasaulio irklavimo bendruomenei. Tikimės, kad čempionatas bus ta geroji žinia, kurią apie Trakus pranešime pasauliui. Malonu, kad čempionate Lietuvai atstovaus ir trakietės irkluotojos Vytautė Urbonaitė, Kamilė Kralikaitė ir Evelina Butrimavičiūtė.Linkime joms bei čempionato dalyviams, svečiams sėkmės ir geros viešnagės mūsų krašte“, – sakė Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Gausiausias delegacijas į pasaulio čempionatą deleguos Italija ir Vokietija, turėsiančios po 49 sportininkus, išskirstytus po visas 13 rungčių. Amerikiečiai į Trakus atsiųs tik 1 irkluotoju mažiau – 48.

Beje, JAV komanda jau yra Trakuose, Galvės ežere, taip pat jau treniruojasi Japonijos, Naujosios Zelandijos ir Rusijos irkluotojai.

Lietuvai čempionate atstovaus 22 sportininkai, pasiskirstę į 9 įgulas. Vienvietes Trakuose irkluos Eglė Bezzubovaitė ir Kasparas Keršanskas, dvivietes be vairininko – Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė bei Dovydas Stankūnas ir Domantas Stankūnas, porines dvivietes – Viktorija Vareikaitė ir Ieva Medelinskaitė bei Titas Mašanauskas ir Paulius Černevičius, porines keturvietes – Monika Daugirdaitė, Evelina Butrimavičiūtė, Laurita Nemeravičiūtė ir Raminta Morkūnaitė bei Paulius Lukšas, Martynas Vaitkevičius, Gvidas Nienius ir Mantas Linkevičius, o keturvietę be vairininko – Tomas Kanapickas, Algirdas Staškevičius, Augustinas Jankevičius ir Valdas Venckus.

Pasaulio čempionate tradiciškai populiariausios vienviečių varžybos. Į vaikinų varžybas savo sportininkus užregistravo 39 valstybės, į merginų – 29. Antra pagal populiarumą rungtis – porinės dvivietės, kurias irkluos 28 šalių merginos ir 27 šalių vaikinai.

Iš viso čempionate Trakuose dalyvaus 426 irkluotojai vaikinai iš 57 valstybių, jie irkluos 146 valtis. Tuo metu 316 merginų atstovaus 48 šalims ir irkluos 112 valčių.

Lietuvos irklavimo federacijos ir Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite