Trumpalaikė automobilio nuoma – greita, paprasta ir patogu

Parašyta: 2023-04-25 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Daugelis tikriausiai sutiks, jog nėra geresnio bei patogesnio keliavimo būdo, negu automobiliu. Ypač, kai reikia kažkur greitai nuvykti savoje šalyje. Tačiau ne visuomet tą bus galima padaryti nuosava transporto priemone.

Tokiais atvejais nepamainoma tampa ši paslauga, kuria žmonės naudojasi vis dažniau. Ir tikrai ne atsitiktinai. Kadangi ji leidžia be didesnių rūpesčių gauti norimą automobilį ir juo naudotis tiek, kiek reikia. O ir mokėti už tai tikrai nereikia milžiniškos sumos. Tokia paslauga dažniausiai kainuoja keliasdešimt Eurų per parą. Priklausomai nuo trukmės, pasirinkto automobilio bei kitų niuansų. Tačiau visus formalumus galima sutvarkyti labai greitai bei paprastai, kas yra nemažas privalumas.

Galimybė pasiimti iš bet kurios vietos ar tai įmanoma?

Tai gana dažnas klausimas, kuris gali būti aktualus daugeliui planuojančių pasinaudoti šia paslauga. Aišku, patogiausia būtų norimą automobilį gauti tiesiai prie savo namų. Nemaža dalis apie tai tikrai pagalvoja. Tačiau trumpalaikė automobilio nuoma bei kai kurios tuo užsiimančios įmonės gali suteikti net ir tokį variantą. Ir kartais už tai nieko papildomai mokėti nereikės. Kas yra viena iš geriausių to dalių. Kadangi gana dažnai žmonės linkę atsisakyti patogumo vardan galimybės kažkiek sutaupyti. Tačiau šiuo atveju rinktis tikrai nebūtina. Nors dažniausiai nuomos bei atsiėmimo vietos būna įsikūrę pakankamai gerose bei patogiose lokacijose. Į kurias atvykti taip pat nebus sudėtinga.

Papildomas draudimas, kiek jis svarbus?

Praktiškai visuomet už jį teks susimokėti papildomai. Aišku, trumpalaikė automobilio nuoma įmanoma ir be to, todėl natūraliai kyla klausimas, ar verta išlaidauti. O galbūt galima puikiai keliauti ir su standartiniu civilinės atsakomybės draudimu. Tuo labiau, kad kažkokie netikėtumai kelyje pasitaiko tikrai retai. Ir toks požiūris gana dažnas. Bet lygiai taip pat jame nėra nieko blogo. Kadangi tokio draudimo tikrai pilnai pakanka, jog galėtumėte eksploatuoti išsinuomotą transporto priemonę. Visgi, dažnai geriau yra nepagailėti kelių papildomų Eurų ir jaustis visiškai ramiai. Kadangi tuomet nereikės visai jaudintis dėl automobilio bei galimų rizikų.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite