Žemės ūkio ministerija paragino NMA užtikrinti, kad avansinės išmokos ūkininkams nevėluotų

Parašyta: 2022-09-21 | Kategorija: Trakai, Žemės Ūkis |

Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) avansines išmokas šiemet ūkininkams planuoja pradėti mokėti įprastai – nuo spalio 17 dienos. Žemės ūkio ministerija kartu su NMA ir ŽŪIKVC taip pat sudarys darbo grupę, kuri pasiruoš išmokų mokėjimui naujuoju finansiniu laikotarpiu – nuo 2023 metų. Tai surengtame susitikime aptarė ministerijos ir NMA vadovai.

„NMA atstovams viešai išsakius abejones dėl galimybių išmokas mokėti laiku, paprašėme įstaigos vadovų  pateikti priemones, kurių agentūra imsis, kad vėlavimų būtų išvengta.

Įstaigos vadovai patikino, kad NMA intensyviai ruošiasi išmokų mokėjimui pagal kasmetinį planą. Tai labai svarbu šiuo metu, kai situacija rinkoje yra labai neapibrėžta.

NMA atstovai taip pat pateikė paaiškinimus, kodėl vėluoja paraiškų pagal KPP priemones vertinimas“, – sako žemės ūkio viceministras Egidijus Giedraitis.

Žemės ūkio ministerijos ir NMA sudaryta darbo grupė taip pat padės įstaigai pasiruošti ateinančiam finansiniam laikotarpiui.

Iki kitų metų pradžios planuojama parengti agentūros struktūros keitimo poreikio analizę ir siūlomą atnaujintą struktūrą bei ateinančių 5 metų darbo krūvio tendencijų ir reikiamų darbuotojų skaičiaus analizę, kad paraiškų vertinimas ir išmokų mokėjimas nevėluotų.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite