Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanoti Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai

Parašyta: 2024-02-23 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Policija, Trakai |

Vyriausiasis patrulis Dalius Pestinis ir vyresnysis tyrėjas Vilius Venskutonis apdovanojimus atsiėmė iš LR Prezidento Gitano Nausėdos rankų. LR Prezidentūros nuotr.

Minint Vasario 16-ąją, Valstybės apdovanojimų įteikimo ceremonijoje prezidentūroje, Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi už drąsą sumanumą ir ryžtą buvo apdovanoti Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai Dalius Pestinis ir Vilius Venskutonis.

2023-07-04 apie 22:23 val. vyresnysis tyrėjas Vilius Venskutonis ir vyriausiasis patrulis Dalius Pestinis gavo pranešimą, klasifikuojamą kaip „Pavojus gyvybei“. Pilietis pranešė, kad Trakuose, Babruko ežero viduryje, apie 150 metrų atstumu nuo kranto, mato apvirtusią valtį, žmonių šalia valties nemato. Minėti pareigūnai nedelsdami atvyko į įvykio vietą, bei operatyviai reagavo į situaciją: bėgo link ežero, ir plaukė apie 150 metrų į ežero vidurį prie apvirtusios valties. Priplaukę prie valties, pamatė už jos ranka užsikabinusį ir visiškai išsekusį senyvo amžiaus vyrą. Pareigūnai padėjo vyrui išsilaikyti virš vandens, kol į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai padėjo vyrą parplukdyti į krantą. Pareigūnų Viliaus Venskutonio ir Daliaus Pestinio drąsos ir ryžtingumo dėka buvo išgelbėta skęstančio žmogaus gyvybė.

Džiaugiamės, kad mūsų kolegos buvo įvertinti valstybiniais apdovanojimais. Pagarba ir sveikinimai jiems.

Trakų rajono policijos komisariato inform.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite